Zdalne usługi biblioteki

11.05.2021 - 09:29

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że biblioteka oferuje darmowy dostęp

do e-booków z platformy IBUK Libra.

Posiadamy nieograniczoną liczbę kodów PIN.

Zachęcamy także do korzystania z bezpłatnego dostępu do platformy Legimi.

Liczba kodów jest ograniczona.

Darmowy dostęp do baz mają czytelnicy posiadający naszą kartę biblioteczną.

Kody udostępniane są zdalnie, zainteresowanych prosimy o wiadomość na adres:

wypozyczalnia@biblioteka.pila.pl

--------------------

IBUK Libra oferuje przede wszystkim publikacje Wydawnictwa PWN oraz Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkadziesiąt tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych,

Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

IBUK Libra zmienia się dla Ciebie

Pod takich hasłem PWN Nauka wprowadziła nową odsłonę serwisu.

Poza nowym układem graficznym pojawiły się także nowe karty użytkownika, a wśród nich: Wszystkie książki, Książki w moich bibliotekach oraz Moja półka.

Warto założyć konto i korzystać z e-książek 24/7 czytając na komputerze, tablecie czy smartfonie.

-------------

LEGIMI oferuje dostęp do 60 000 książek elektronicznych –  nowości oraz najnowszych i najpoczytniejszych bestsellerów. Na półkach Legimi czekają kryminały, fantastyka, literatura faktu, powieści obyczajowe, romanse, książki dla dzieci i młodzieży, a także poradniki, książki do nauki języków obcych oraz literatura dla profesjonalistów.

Lipiec 2021