Wypożyczaj ebooki z Legimi

11.10.2017 - 13:21

Bestsellery i nowości w zasięgu ręki!

Oferta obejmuje dostęp do bazy ponad 18 tys. ebooków - na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku - przede wszystkim z dziedziny literatury pięknej.

Darmowy dostęp do bazy mają wszyscy czytelnicy naszej Biblioteki, którzy posiadają ważną kartę biblioteczną oraz zgłoszą się do biblioteki po kod aktywacyjny.

Aby otrzymać darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków Legimi:

• Wpisz kod, który otrzymać możesz w wypożyczalni Biblioteki Głównej, ul.Staromiejska 14.
  • Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na iOS, Android, Windows oraz Windows Phone.

Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń!

Otrzymany kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go otrzymało i umożliwia on dostęp do ebooków przez kolejne 30 dni.

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywujesz pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 października musi zostać aktywowany do 31 października), kod ten wygasa, a kolejny kod będziesz musiał ponownie pobrać w bibliotece.

Skorzystaj z naszej usługi – wypożyczania e-czytników, które umożliwiają lekturę ebooków.

E-czytniki można wypożyczać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, ul. Staromiejska14.