Nadnoteckie Dni Literatury

18 edycja Nadnoteckich Dni Literatury

promujących regionalne środowisko literackie i młode talenty.

Spotkanie czytelników z pisarzami Nadnotecia.

Wspólną przestrzenią do osobistego spotkania twórców z czytelnikami będzie Biblioteka Główna, 22 maja, godz. 18.00, ul. Staromiejska 14.

W pierwszej części spotkania wystąpi zespół Arete wykonujący autorską piosenkę literacką, a składający się z poznańskich artystów.

W drugiej części zaplanowano literacką wymianę myśli i słów.

Twórcy będą wypowiadali się poprzez swoje utwory. Mamy nadzieję, że efektem spotkania będzie jeden eklektyczny utwór złożony z wielu gatunków literackich, głosów, emocji, idei.

W ostatniej części zaplanowano luźne, indywidualne rozmowy i sprzedaż książek.

W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie fotorelacja z tworzenia galerii wierszy chodnikowych i poetyckich ogłoszeń.

Swój udział w spotkaniu potwierdzili : Jerzy Utkin, Henryk Liszkiewicz, Mieczysław Ślesicki, Bogusław Chmiel, Elżbieta Wasyłyk, Anna Dalia Słowińska, Edmund Muscari Czynszak, Waldemar Jagliński, Edyta Kin, Dominika Wróbel, Katarzyna Olter (z wierszami mamy Klary), Ewa Nowakowska, Katarzyna Troszczyńska, Karolina Głogowska, Zuzanna Przeworska, Dorota Nina Semenov, Monika Parda, Agnieszka Świderska, Grażyna Tylka (z wierszami syna Macieja), Ewelina Wyrzykowska, Tadeusz Wyrwa-Krzyżański.

Kiedy: 2019.05.22, godzina 18.00

Gdzie: Biblioteka Główna, ul. Staromiejska 14